Jesteś tutaj: Start / Fundacja Paraplegii

Fundacja Paraplegii

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Głównym celem Fundacji Paraplegii im. dr. Janusza Daaba jest poszerzenie medycznych i rehabilitacyjnych funkcji Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Chirurgii Urazowej i innych ośrodków chirurgicznych naszego regionu w zakresie specjalistycznej bazy materialnej dla leczenia i rehabilitacji chorych z obrażeniami rdzenia kręgowego oraz z innymi obrażeniami narządu ruchu.

Fundacja Paraplegii posiada status Organizacji Pożytku Publicznego. Pomaga Szpitalowi, finansując zakup materiałów medycznych, wyposażenia i sprzętu medycznego.

 pomnik z popiersiem J.Daaba

 

Wspomagając Fundację Paraplegii wspomagasz naszą Piekarską Urazówkę.

Wspomagając nasz Szpital pomagasz sam sobie.

 

Nr KRS: 0000068926

Nr konta bankowego: 31 1050 1621 1000 0002 0085 6854

Aby przekazać 1% podatku należy wypełnić odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym PIT, wpisując wyżej podany numer KRS.

Ulotka z formularzem przelewu/wpłaty gotówkowej

 

W celu przeglądania sprawozdań finansowych Fundacji z ostatnich lat działalności należny przejść na oficjalną, rządową stronę:

https://sprawozdaniaopp.niw.gov.pl/

po czym wpisać numer KRS Fundacji: 0000068926

Zachęcamy do zapoznania się z dokumentami.

W związku z rozpoczęciem stosowania Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r dotyczącego ochrony danych osobowych (RODO), informuje się o przetwarzaniu danych oraz prawach związanych z przetwarzaniem tych danych: klauzula informacyjna do pobrania znajduje się tutaj.